Yeni Başlayanlar İçin: Reddcoin Nedir?

Yeni Başlayanlar İçin: Reddcoin Nedir?

Son güncelleme: Aralık 17, 2017

Reddcoin nedir, nasıl alınır? Reddcoin, insanların sosyal yaşamlarını zenginleştiren ve dijital para birimini genel halk için kolaylaştıran sosyal bir kripto para birimidir. Reddcoin, para kazanma ve alma sürecini herkes için eğlenceli ve ödüllendirici yapmak için dijital bir para birimi platformunu tüm önemli sosyal ağlarla sorunsuz bir şekilde bütünleştirerek bunu başarıyor. ReddCoin, Reddit, Twitter ve Twitch’te Chrome uzantıları ile kullanılabilir.

Reddcoin Nedir

Redddcoin Proof of Stake Velocity algoritması, hem sahiplik (stake) hem de aktivite (velocity) teşvik eden yenilikçi bir algoritmadır. PoSV, geleneksel PoW ve PoS algoritmalarındaki sorunları çözmekte ve madencilik için elektrik tüketimini ortadan kaldırmaktadır.

Reddcoin merkezi olmayan İpucu Platformu, insanlara dünyadaki herkese sosyal ağlar üzerinden sorunsuz bir şekilde dijital para gönderme ve alma olanağı veriyor ve mikro içerikli bağışlarla içerik yaratıcılarını destekliyor.

Reddcoin Redd-ID, kullanıcıların ortak anahtarlar ve sosyal ağ kimlikleri de dahil olmak üzere zengin bilgileri içeren bir kullanıcı adıyla ilişkilendirilmesine olanak tanıyan blockchain düzeyinde sağlanan benzersiz bir hizmettir.

Reddcoin Broadcast, işletmeler için güçlü kitle kaynaklı pazarlama araçları sağlar ve toplumsal etki düzeylerine dayalı olarak bireylere sürekli olarak Reddcoin geliri sağlar.

Reddcoin ReddWallet, merkezi olmayan ağın güvenliğini artıran kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırmak için çeşitli sosyal özellikler sağlayan en modern cüzdanlardan biridir.

Reddcoin nasıl alınır

Reddcoin’i kullanmaya başlamak çok kolaydır.

  • 1. Adım: Reddcoin Cüzdan edinin.
  • 2. Adım: Kraken üzerinden bir miktar Reddcoin satın alın.
  • 3. Adım: Reddcoin’inizi kullanın.
  • 4. Adım: Güncel kalın.

Reddcoin fiyatı

Aralık 2017 itibariyle 1 Reddcoin = 0.002 dolar civarındadır. Toplam pazar payı yaklaşık 70 bin dolardır.

Gelecek potansiyeli

Şu ana kadar, Reddcoin, doğrudan sosyal medya platformlarını hedefleyen tek kripto paradır. Bu, Reddcoin’in rakibinin olmadığı ve ilk başlayan avantajına sahip olduğu anlamına geliyor. Yalnızca Facebook’ta yaklaşık 2 milyar aktif aylık kullanıcı var, Youtube’da 1 milyar ve Twitter’da yüz milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Reddcoin, Facebook, Twitter ve Youtube gibi platformlar için tercih edilen kripto para olma başarısını elde ederse, ilk 10’da bir pazar payı olan en başarılı kripto para  olma potansiyeline sahiptir.

Bir Cevap Yazın