BitMart – Yeni Nesil Küresel Entegre Dijital Varlık Platformu

BitMart – Yeni Nesil Küresel Entegre Dijital Varlık Platformu

Son güncelleme: Eylül 1, 2018

Blockchain teknolojisi ve alternatif kripto para birimleri dünyada fırtına estirdi. Ancak, yüksek volatilite ve açık kuralların yokluğu karşısında, kripto tüccarları aşırı oynaklık, yüksek spekülatif piyasalar, düşük likidite, büyük oyuncuların pump ve dump planları, saldırıya uğrama riski ve güvenilir ticaret tesislerinin olmaması gibi ciddi zorluklarla karşı karşıyadır.

BitMart Exchange, kullanıcılara, blockchain ve akıllı sözleşme teknolojilerini kullanan kullanışlı ve son derece şeffaf işlem araçları sunarak bu engellerin üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. New York, Boston, Silikon Vadisi, Moskova, Şangay, Hong Kong, Tokyo ve Singapur gibi 16’dan fazla şehirdeki roadshow’ların başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, BitMart kamu farkındalığını geliştirmeyi başardı ve aynı zamanda platformunu daha kullanıcı dostu hale getirerek kullanıcıların ihtiyaç ve endişelerini giderdi.

BitMart şu anda, 160’dan fazla ülkeden 500.000’den fazla kullanıcı ile kripto para ve servis tokenleri için kripto-to-kripto ticareti sunuyor. Geniş endüstri tecrübesi ile küresel bir takımı var. Mart ayında piyasaya sunulduğundan beri, BitMart’ın toplam işlem hacmi 1.566.999.201 USD’nin üzerindedir. Halen BTC, ETH, USDT, LPK, LEML, XYO, AVH, SANC, XLM, OAS, EOS, NEO, ABT, MKR, BTM, ONT, GNT, EFX, RHOC, AE, EBC, ZIL, BBK, XRR, MOBI, ZRX, IOST, OMG, MMC, KAN, MT, UBEX, DPST ve BMX için 87 ticaret çifti sunmaktadır.

İstikrarlı büyüme ve olumlu müşteri yorumları sayesinde, BitMart resmi olarak CoinMarketCap üzerinde listelenen ilk 40 borsa arasında ve kripto para listesine yeni kripto paralar eklendikçe günlük ticaret hacmi büyümeye devam ediyor.

Şimdi BitMart, Misyon X’i hayata geçirtdi: Topluluk Listeleme Pazarı. Projeler destekçilerinden BMX şeklinde yatırım alabilecek ve BMX pazarında tokenlerini listelemek için kullanacak ve BMX pazarındaki tüm işlem ücretleri doğrudan projeyi destekleyen kullanıcılara yönlendirilecektir. Başarılı projeler BitMart’ın ana ticaret pazarlarına girecek.

BitMart’ın kurucusu ve CEO’su Sheldon Xia, “Bu program, kullanıcılara listelenmesini istedikleri projeye karar vermek ve kendi kendini yöneten bir pazar yaratmak konusunda olanak sağlıyor” diyor. “Ayrıca, ICO aşamasından yeni çıkmış projelerin, büyük bir borsada listelenmesini sağlamasının yanı sıra, blockchain teknolojisi için büyümeyi ve yeniliği teşvik ediyor.”

BitMart ayrıca bir arkadaş referansı ve kayıt ve referans bonusu programı açıkladı. Bir hesap açtıktan sonra, kullanıcılar 20 BMX kazanacak ve davet ettikleri her arkadaş için ekstra 10 BMX kazanacaklar. BitMart’ın Arkadaşlık Önerisi Programı ile, kullanıcılar doğrudan başvuruların ticari işlem ücretlerinden %50 komisyon, artı dolaylı başvurularının işlem ücretlerinden% 10 komisyon alabilecekler (arkadaşlarının davet ettiği kişilerden).

BitMart hakkında daha fazla bilgi edinmek için Web sitesini, Twitter‘ı ziyaret edin veya Telegram‘a katılın.

Bir Cevap Yazın