WellSpring – Blockchain Topluluklarını Birleştiren Köprü – Reklam

WellSpring – Blockchain Topluluklarını Birleştiren Köprü – Reklam

Son güncelleme: Nisan 16, 2018

WellSpring platformunu henüz duymamış olabilirsiniz ancak WellSpring ekibi, pazarlama ve topluluk oluşturma konusunda Çin, Japonya, Güney Kore ve Güneydoğu Asya’daki 20 blockchain projesine başarılı bir şekilde yardımcı olmuştur. Wellspring ekibi şu anda dünya çapında genişliyor ve Asya, Avrupa ve Amerika’da 14 ülkeyi kapsamaktadır. WellSpring’in oluşturmaya çalıştığı şey, etkili ve şeffaf bir küresel blockchain topluluğu.

Küresel bir topluluk kurmak neden zor?

Dil engeli

İngilizce, Çince, Japonca ve Korece, blockchain projelerini içine alan ana dillerdir. Proje duyurularının ve haber bültenlerinin sık ve doğru tercümelerinin yapılması önemlidir. Ancak, profesyonel çevirmenler ve kültürel engellerden yoksun olmak onu zorlu bir iş haline getirdi.

Topluluk Oluşturma

Topluluğun yönetimi ve genişletilmesi blok zinciri projeleri için hayati önem taşımaktadır. Farklı topluluklar, farklı sosyal medya kanallarına ve okuma alışkanlıklarına sahiptir; bu da, hesap açmak ve her sosyal medya platformu için aktif olmayı sürdürmek için sıkıcı olmuştur. Nitelikli topluluk yöneticilerinin işe alınması da maliyetli ve zaman alıcıdır.

Yatırımcıların da yatırım kararları vermesi kolay değildir.

Ayrıştırılmış Bilgi

Yatırımcılar için bilgi almak, herhangi bir blockchain projesine yatırım yaparken başlangıç için en önemli şeydir. İyi bir yatırım kararı, yatırımcıların gerçek ve güncel bilgi edinebilmelerine bağlıdır. Kapsamlı bilgi almaya çalışmak çok fazla zaman alır ve önemli bilgileri kaçırmadığınızı gösteren bir garantisi de yoktur.

WellSpring neyi amaçlıyor?

WellSpring, tüm yüksek kaliteli blockchain projelerinden güncel ve resmi bilgileri entegre eden çok dilli bir topluluk hizmet platformu oluşturuyor. Projeleri ve yatırımcıları köprüleyerek WellSpring, kripto pazarına daha fazla likidite ve şeffaflık getirecektir.

WellSpring platformunun (V1.0) ilk sürümü, aşağıdakiler dahil olmak üzere küresel topluluk yönetiminde blok zinciri projelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır:

⁃ topluluk oluşturma
⁃ içerik oluşturma ve dağıtım
⁃ ödül programları

WellSpring uygulaması Nisan ayında piyasaya sürülecek ve gelecek sürümler cüzdan hesabı oluşturma, piyasa verileri arama ve dijital varlık ticareti gibi daha fazla işlevi kapsayacaktır.

WellSpring platformu için bir token mekanizması var mı?

Evet var! WELL, WellSpring platformundaki yerel tokendir ve WellSpring platformunda servis ücretini ödemek için yaratılmıştır. İçerik çevirisi, topluluk yöneticilerinin işe alınması ve projenin ilgili topluluğuna katılmak için yeteneklerin toplanması için WELL gerekli olacaktır. Gelecekte, WELL, kripto para ticareti ve platformu olarak daha fazla fonksiyon eklenerek yatırım ödüllendirmesi için de kullanılacaktır.

WellSpring kendini blockchain projeleri ve global topluluklar arasında köprü haline getirmiştir. Wellspring, tüm blockchain meraklıları ile çalışmak ve tam şeffaflık ve verimlilik ile küresel bir topluluk kurmak için katkıda bulunmak ister.

Daha fazla bilgi için Wellspring’i şu adresten incelemeyi unutmayın:

Telegram: @WellSpringofficial
Email: admin@wellspring.vip

Hakkında

Spectra Ventures & Advisory, ilk aşamada Wellspring’in özel yatırımcısıdır. Spectra Group’un altında blockchain ve kripto para danışmanlık şirketidir. Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için profesyonel danışmanlık hizmetlerini uygulamak için sektörler ve ülkeler arasında en zengin deneyimlerini sunmaktadırlar.

İş danışmanlığı ve işbirliği için web sitelerini kontrol edebilirsiniz:

Spectra Ventures & Danışmanlık

(www.spectragroup.io)

Iris Zhang, Founding partner of Spectra Ventures & Advisory
Iris Zhang, Founding partner of Spectra Ventures & Advisory

Bir Cevap Yazın