Kucoin Shares ile Düzenli Pasif Gelir Kazanma

Kucoin Shares ile Düzenli Pasif Gelir Kazanma

Son güncelleme: Ocak 2, 2018

Bundan yaklaşık 5 ay önce Binance adında yeni bir borsa çıktı. Çok küçük bir şekilde başladı ama kısa zamanda Bittrex dahil pek çok büyük borsayı geride bıraktı.

Bunun sebepleri arasında pek çok şey gösterilebilir. Binance’ın kullanıcı arayüzünün çok iyi olması, alım-satım işlemlerinin kolaylığı, agresif bir şekilde çok fazla yeni koin listelemesi, mobil ve masaüstü uygulamalarının işlevselliği vs.. gibi.

Bunların yanında Binance’ı bir adım öne çıkaran şeylerden biri de BNB koini oldu. BNB çıktığı günden itibaren neredeyse 50 kat büyüme gösterdi. BNB’nin tek işlevi, Binance üzerinde yaptığınız alım satımlarda BNB kullanırsanız işlem ücretini %50 daha az ödetmesi. Yani Binance üzerinde yaptığınız herhangi bir al-satta işlem ücreti olarak BNB kullanırsanız yarı yarıya ödemiş olursunuz.

Kucoin Shares ile Düzenli Pasif Gelir Kazanma

Şimdi Kucoin, KCS koini ile Binance’ın yaptığı şeyi bir adım daha ileriye götürüyor. Kucoin her alım satım işleminde hem satıcıdan hem de alıcıdan %1 oranında toplamda %2 bir ücret alıyor. Bunu istisnasız her alım-satımda yapıyor. Bu ücretin de %50’si doğrudan KCS sahiplerine gidiyor.

Şu an bu yazıyı yazarken, Kucoin borsasının toplam hacmi 115 milyon dolardı. Yani birkaç hafta öncesinin neredeyse 3-4 katı ve her geçen gün de artarak büyüyor.

Peki diyelim ki 10.000 dolarlık (yaklaşık 40 bin TL) KCS almaya karar verdiniz. Bu sizin için ne demek bir bakalım.

KCS’nin şu anki fiyatı: 5.45 USD

Alabileceğiniz toplam KCS sayısı: 10.000$/5.45 = 1835

Günlük hacim: 115.000.000$

Toplanan işlem ücreti: 115.000.000$ x 0.2% = 230.000$

KCS sahiplerine ödenen: 230.000$ x 50% = 115.000$

Sirkülasyondaki KCS sayısı: 91.000.000

Sizin kazancınız: 115.000$ x (1835/91.000.000) = 2,31$ (günlük)

Yani Kucoin’in mevcut hacmiyle günlük 2,31$ kazanabilirsiniz. Bu belki kulağa çok fazla gelmeyebilir. Ama bir saniye. Daha bitmedi. Kucoin’in hedefi 2019 yazı itibariyle işlem hacmi en yüksek borsalardan biri haline gelmek. Öyle olması durumunda günlük işlem hacmi 1 milyar doları geçebilir. Bu da işlem hacminin yaklaşık 10 kat büyümesi demek ve KCS sahiplerine ödenen rakamında aynı oranda 10 kat artması demek! Yani günlük 23,1$, aylık ise 690$ (2600 TL) pasif gelir demek. Fena para sayılmaz di mi? Kucoin Shares ile düzenli pasif gelir kazanma bir yolu bu şekilde. Tabii bu kadarla bitmiyor. Okumaya devam lütfen.

KCS koin

  • KCS Kucoin borsasının popülaritesiyle doğrudan ilişkili. Borsanın işlem hacminin artması demek KCS koinin de değerinin artması demek. Kucoin’in işlem hacminin 1 milyar doları geçmesi ve top 10 borsalar arasına girmesi demek, 1-2 yıl içinde KCS koinin fiyatının da en az 5-10 kat artması demek. O yüzden şimdiden almak faydalı olabilir. Zira işlem hacmi 1 milyar doları geçtikten sonra çok geç olabilir.
  • Bir diğer noktada şu; her alım-satımda size ödenen para dolar cinsinden değil, alım ve satımı yapılan koin cinsiden olacak. Bu koinler içinde ileride çok değerlenecek olanlar çıkabilir. Örneğin 10$ değerinde yeni bir koin kazandığınızı düşünün, ileride bunun 1000x değer kazanması, size çok kazandıracaktır.

Kucoin’in 2019 yazı gibi bir hedef koyması insanlara boş umut vermek istememesinin sebebi aslında. Bence çok daha hızlı bir şekilde büyüyecekler. 2019 yazını bile bulmayabilir.

Buradan Kucoin’in işlem hacmindeki artışı ve KCS sahiplerine ödediği ücretleri günlük olarak takip edilebilirsiniz.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mUZd7OxtQC59Qsz-27uD_3dy2izwNryqO4JV5k7zXlQ/edit?usp=sharing

Kucoin Üyelik İşlemleri

KCS ve Kucoin ile ilgili araştırmalarınız yapın.

  • Eğer geleceği olduğuna inanıyorsanız buradan üye olabilir ve alım-satıma başlayabilirsiniz. Çıkan sayfada en tepede Sign up yazan yere tıklayarak email adresinizi ve şifrenizi girererek üye olabilirsiniz.

  • Eğer çıkan formda herhangi bir kod isterse 1xK41 yazabilirsiniz. İstemezse direkt geçebilirsiniz.

Hepsi bu kadar!

Kucoin Shares ile düzenli pasif gelir kazanma bu şekilde. Sizin de yorumlarınız varsa ekleyebilirsiniz.

UYARI: Bu sayfada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir kripto paraya yatırım yapmadan önce muhakkak detaylı araştırmanızı yapmanız gerekir. 

One response to “Kucoin Shares ile Düzenli Pasif Gelir Kazanma

Can

En iyisi

Bir Cevap Yazın