Coinomi Cüzdan

0
Coinomi Cüzdan Değerlendirmesi
7.7 / 10 Puan
{{ reviewsOverall }} / 10 Oylar (1 oy)
YüksekGüvenlik
OrtaAnonimlik
KolayKullanım
Artıları
  • Hiyerarşik deterministik
  • Açık kaynak
  • Özel anahtarınızın kontrolü sizdedir
Eksileri
  • Çoklu-imza yok
  • 2 faktör doğrulaması yok
Özet
Coinomi çoklu bir kripto çevrimiçi cüzdandır. Kod, cihazınızdaki Özel anahtarların güvenli bir şekilde tutulduğu açık kaynaktır. Halihazırda cüzdan yalnızca android cihazlarınızda kullanılabilir - ancak ekip bir Apple ios sürümü üzerinde çalışıyor. Cüzdan şu anda 78 kripto parayı destekliyor.

Güvenlik

Özel anahtarlarınız asla cihazınızı terketmez. Güçlü genel şifreleme ve en iyi endüstri uygulamalarını kullanır. Üzerinde nihai kontrole sahip olduğunuzdan emin olarak, paranızın tamamen güvende olmasını sağlar! Cüzdanınız, ana şifreyle şifrelenerek bilgisayar korsanlarına ve kötü niyetli yazılımlara karşı çok dayanıklı hale gelir.

Gelişmiş Gizlilik

Coinomi, gerçek dünyadaki kimliğinizle cüzdanınız, fonlarınız veya onları harcama veya elde etme şekli arasında herhangi bir ilişki kurmayacak şekilde gizliliği tercih eder. Hiçbir kişisel ayrıntı Coinomi'den geçmez ve Coinomi, işlemlerinizi blok zincire ittiğinizde dünyanın geri kalanından IP adresinizi gizlediğinden, para harcamanız tamamen anonimdir.

Tek seferlik yedekleme

Tüm coin'lere bir Hiyerarşik Deterministik Cüzdan (BIP44) ile erişildiğinden, her cebe ait her cüzdanınızı düzenli olarak yedeklemenize gerek kalmadan, yapmanız gereken tek şey güvenli bir yerde tutmaktır (hatta bir parça üzerinde kağıt)! Bir daha asla paranızı kaybetmezsiniz!

Çok yönlü

Doğrudan bitcoin adreslerine doğrudan ödeme yapmak için altcoinlerinizi kullanın veya tersini yapın! Herhangi bir ara aşamada, kayıt olmak gerekmez, tek bir tıklama işlemi ile coin ödemeleri yapmak için herhangi bir para harcamazsınız!

Yerleşik Borsa

Bir madenden diğerine dönüştürmek gülünç derecede kolay, gömülü ShapeShift entegrasyonuyla sadece bir kaç tık uzak ve tamamen anonim. Bir paradan diğerine ansızın ve anonim olarak hesapsız bir şekilde değiştirin. Ve en iyi bölüm: Dönüşüm için ShapeShift'in üstünde hiçbir şey talep etmiyor!

Desteklediği paralar: BTC DOGE LTC NBT PPC DASH RDD MONA DGB DGC NEOS BLK AC BTA AUR CANN CDN CLAM CLUB GCR NLG FTC EFL IXC JBS NMC NSR PKB BCH

Desteklediği platformlar: Google Play

Doğrulama: SPV
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
Kullanıcı yorumları... Siz de puan verin
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Siz de puan verin

Benzer Cüzdanlar
8.7 Puan
6.3 2 oy
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
7.7 Puan
0 1 oy
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
7.2 Puan
0 0 oy
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
6.3 Puan
0 0 oy
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
6.2 Puan
0 0 oy
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
4.3 Puan
0 0 oy
Güvenlik
Kolaylık
Anonimlik
Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.