Coineal – Çin ve Güney Kore İşbirlikli İlk Borsa Açıldı!

0

Çin ve Güney Kore arasındaki ilk işbirliği Coineal, hayata geçti! Yerel tokeni NEAL, toplamda 10 milyar liralık bir hacme sahip olacak.

Ekibimiz

Coineal, Güney Kore ve Çin’den teknik uzmanlar, blockchain teknoloji uzmanları ve dijital para yatırımcıları ile bir araya getirilmiş özel bir ekibe sahiptir. Ekip, Güney Kore ve Çin topluluğuna hızla giriş yapmak için bir dizi blockchain projesine liderlik etti. Ayrıca, yerel toplulukların büyümesi için de blok zincir projelerine yardım ettiler.

Misyonumuz

Coineal, kullanıcılara güvenli, profesyonel ve kullanımı kolay kripto para borsa hizmetleri sunan, dünya çapında bir blockchain varlık işlem platformu oluşturmaya kararlıdır. Coineal, dijital varlıklar için herkesin kripto para birimlerini serbestçe işlemesini sağlayacak tam bir likidite sağlar.

Rekabet gücümüz

Küresel iş düzeni

Coineal, Güney Kore ve Çin merkezli faaliyet merkezleri kurmuştur. Gelecekte, Japonya, Singapur, ABD, Rusya ve daha başka ülkelerdeki bağımsız operasyonlar, entegre bir küresel iş düzeni oluşturacaktır.

Güvenlik

Coineal’ın teknik ekibi, dijital varlık endüstrisinde geniş deneyime sahiptir. Coineal yüksek kaliteli risk kontrol sistemi ve DDOS savunma sistemi ile dağıtılmış bir mimari kullanılarak inşa edilmiştir.

Yeterli kullanıcı tabanı

Coineal, gelişimin ilk aşamasında güçlü bir kullanıcı tabanı biriktirdi. Örneğin, Çin’in en büyük kripto para ticker uygulamasının yerel tokeni olan MT, çevrimiçi olduğu anda Coineal’da listelenecektir. Uluslararası yatırım danışmanı ekibimizle, Coineal yakında daha büyük iş ağlarına ve ortaklık potansiyellerine katılacak.

Yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi

Ana para birimlerini kapsayan Coineal platformu, çeşitli dil seçenekleri ile iOS, Android, H5 ve PC istemcilerini destekleyecektir. 7 x 24 saatlik müşteri hizmeti sunulacaktır.

Yüksek yatırım getirisi

Coineal topluluk düğümleri kuracak. Her düğüm, bağımsız ve native bir kripto para birimi borsasına sahip olacak. Bu topluluk borsalarını teşvik etmek için, belirli bir miktar iş yüküne ulaşanlara ödül vermek için her ay (NEAL) adında bir bonus dağıtılacaktır. Dahası, Coineal’in karının bir kısmı, topluluk alım satımlarını yürüten ve yöneten düğümler için bir ödül olarak topluluk içinde dağıtılacaktır.

NEAL hakkında bilmeniz gerekenler

İşlem ücretleri

Coineal platformunda işlem yapmak için bir işlem ücreti gerekecektir. Belirli bir miktar NEAL’e sahip olan kullanıcılar işlem ücretinde indirimden faydalanacaklardır.

1: 1 Token Talebi

NEAL sahipleri diğer çeşitli kripto paraları talep etme seçeneğine sahip olacaklar. Örneğin, MT (MyToken’in doğal tokeni), Coineal üzerinde listelenecektir, böylece kullanıcılar NEAL’i 1: 1 taleple MT’ye olarak kullanabilecek. Yeniden ihraç edilen NEAL’ler derhal yakılacaktır. Daha fazla kripto para Coineal’de işlem görmeye başladığında, NEAL ile daha fazla kripto para talep edilebilecek.

Düğüm seçimi

Kore’nin ilk ademi merkezi kripto para birimi borsası, Coineal, topluluktaki herkesin operasyona katılmasını istiyor. Böylelikle, topluluk üyeleri yönetim komitesine üye olarak seçilecek ve NEAL hem seçimlerde hem de oylamaya katılmada ihtiyaç duyulacak token olacaktır.

Kripto para listeleme

Blockchain projelerinin listelenebilmeleri için NEAL’e sahip olmaları gerekecektir. NEAL’in gerekli olduğu oylama ve denetim mekanizması, yeni bir kripto para biriminin listelenmesinde uygulanacaktır.

Son Not

Coineal, ürünü piyasaya sürmeden önce NEAL’i yayınlamasına rağmen, NEAL, platform kararlı bir çalışma gerçekleştirene kadar satışa başlamayacak. Kullanıcılar sadece POW benzeri bir mekanizma ile NEAL elde edebilirler. Bu tür bir tasarım, platformun istikrarlı bir şekilde büyümesini ve katkıda bulunmuş olan topluluk üyelerinin iyi çıkarlarını sağlamasını sağlayacaktır.

MT’nizi NEAL ile talep etmeyi unutmayın! Ücretsiz olarak 16.88 milyon MT ve 40 milyon NEAL vereceğiz! Etkinlik 15 gün sürecek. İster kayıt olun, ister satın alın, ister ticaret yapın, giriş yapın ve içerik oluşturuyor olun, ücretsiz NEAL alabileceksiniz.

Detaylar:

Kayıt

Platformumuza kayıt olduğunuz an NEAL size gönderilecektir. Arkadaşlarınızı davet edip davet ödülleri kazanmanız için benzersiz bir referans kimliği oluşturulacak!

Dolum

Hesabınıza yatırılan her 1.000MT için ücretsiz olarak 118MT artı 8 NEAL verilecektir ve 1:1 NEAL karşılığında 1888MT talep edebileceksiniz.

Al-Sat

Günde 100,000’den fazlan MT satın alan en yüksek 2000 MT alımına ücretsiz 1.000 NEAL verilecek. İlk üçe 100,000 MT ek olarak verilecektir.

Login

Herkes günde 66 MT ile 66 NEAL değiş tokuş edebilir. Her gün değiştirilebilir MT, sınırlı sayıda 300.000 olacaktır. Tekrar işlenen NEAL’ler hemen yakılacaktır.

İçerik Oluşturma

Platformun kullanıcı kılavuzu ve kullanıcı deneyimleriyle ilgili içerikler ödüllendirilecektir.

Etkinlikle ilgili sorular ve daha fazla ayrıntı için lütfen Coineal Resmi Web Sitesine bakın ve Coineal Telegram Grubuna katılın.

Telegram Grubu: https://t.me/coineal
WeChat: coineal
Web sitesi: https://www.coineal.com

Hakkında

Spectra Ventures & Advisory, erken aşama Wellspring’in özel yatırımcısıdır. Spectra Group’un altında blockchain ve kripto para danışmanlık şirketiyiz. Dünya çapında müşteriler için profesyonel danışmanlık hizmetlerini uygulamak için endüstriler ve ülkeler arasında zenginleştirilmiş deneyimlerimizi getiriyoruz.

İş danışmanlığı ve işbirliği için lütfen web sitemizi kontrol edin:

Spectra Ventures & Danışmanlık

(www.spectragroup.io)

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.